Samsung Galaxy Buds Live apžvalga
Vertas Apple AirPods konkurentas? | 4 mėnesių patirtis

Nusprendžiau savo noru su Jumis pasidalinti savo nuomone bei įžvalgomis apie daugiau nei pusmečio senumo ausines Galaxy Buds Live. Jas naudoju beveik 4 mėnesius. Renkantis ausines aš praleidau daug laiko skaitydamas ir žiūrėdamas kitų „Tech" ekspertų apžvalgas. Šioje apžvalgoje aš stengsiuosi aptarti pagrindinius aspektus, „pliusus ir minusus", kodėl aš būtent jas įsigijau bei palyginsiu jas su daugelio lietuvių naudojamomis Mi True Wireless Earbuds ausinėmis. Taigi, pradėkime!
Pakuotės turinys
Kaip ir daugelyje Samsung bei kitų konkurentų ausinių pakuotėse, randame mistinės juodos spalvos ausines, įkrovimo dėklą, laidą, instrukcijas, kurių jau nebereikia, nes išspręsti problemas padės „Samsung Community" bendruomenė, ir, kaip Samsung juos vadina, sparnelių formos kištukus (maži jau uždėti ant ausinių).

Pasirinkau mistinę juodą spalvą, nes šios ausinės man atrodo kaip sidabrinės ir labai dera prie mano aprangos. Dėkliukas yra blizgios juodos spalvos, o ausinės iš tiesų atrodo lyg sidabrinės.
Naudojimosi ausinėmis įžanga
Tik išėmus ausines iš pakuotės, suabejojau ar jos tikrai man tiks, dėl jų unikalios formos. Neįsivaizduoju kaip Samsung dizaineriams pavyko sukurti tokias patogias ausines, kad jų net nesinori išimti iš ausų.

Jeigu turite „Galaxy" įrenginį, tai vos atidarius ausinių dėklą telefone iššoka langelis siūlantis prijungti ausines. „Galaxy Wearable" programėlė greitai įdiegia ausinių papildinį ir jau gali puikiai naudotis ausinėmis. Jeigu turite ne „Galaxy" įrenginį, tuomet šią programėlę reikės atsisiųsti iš „Google Play" ar „App Store" parduotuvių.

Naudojimasis „Galaxy Wearable" programėle
Naudotis „Galaxy Wearable" programėle yra išties lengva. Vos tik ją atidarius matomos pagrindinės ausinių funkcijos, tai Aktyvaus triukšmo slopinimas (ANC) ir vienodintuvas, bet juos aptarsiu vėliau. Programėlėje galima nustatyti, kokį veiksmą ausines atliks jas ilgiau palietus. Funkcija Garsiai perskaityti pranešimus, deja, su lietuvių kalba neveikia. Tarp išplėstinių funkcijų galima rasti „Bixby" žadinimas balsu, Sklandus ausinių prijungimas, kad nereikėtų kiekvieną kartą lysti į nustatymus, bei Klausos gerinimo priemones. Tarp testuojamų funkcijų yra Žaidimų režimas ir Slėgio sumažinimas aplinkos garsu. Aišku, dar galima funkcija Rasti ausines, kuri labai praverčia ieškant ausinių po visus namus.

Funkcijos
Taigi, dabar pereikime prie funkcijų dalies. Aš jas aptarsiu tiesiai šviesiai kaip vartotojas. Pradėsiu nuo pagrindines Samsung reklamuotos funkcijos Aktyvaus triukšmo slopinimo. Na, Samsung mane nuvylė, tikrai nėra tokio didelio efekto koks yra reklamuojamas. Nebent, kai ausine įkiši giliau į ausies landą, na tuomet jaučiasi toks ausų užgulimas, bet po tokio devėjimo labai paskausta ausis. Na, triukšmas iš dalies yra prislopinamas, bet tikrai nesitikėjau tik tokio efekto. Tikiuosi, jog Galaxy Buds Pro ausinėse ši aktyvaus triukšmo slopinimas veikia geriau.
Pastebėjau, jog vienodintuvą geriausia nustatyti Dinaminiu režimu. Tuomet muzika groja aiškiausiai ir garsiausiai.
Ausinės įkraunamos per USB-C jungtį, kas išties yra labai gerai, nes Xiaomi turi senstelėjusią MicroUSB jungtį. Be to, ausinės palaiko belaidį įkrovimą, tad jas gali įkrauti padėjęs ant bevielio įkroviklio ar naujesnio „Galaxy" įrenginio nugarėlės.

Garso kokybė yra tikrai labai gera, gal net puiki. Lyginant su Xiaomi ausinėmis, tai tikrai garso kokybė yra žymiai geresnė.
Ausinės groja daugiau nei 6 valandas, o su dėklu, tai manau daugiau negu 24 valandas. Tikrai su ausinių baterija jokių problemų nebuvo.
Kas iš ties mane nustebino, tai mikrofonų kokybė. Balsas aiškus ir girdimas net aplinkos triukšme.
Verdiktas. Pliusai ir minusai
Pliusai | Minusai |
---|---|
|
|
Tikrai rekomenduoju šias ausines tiems, kurie ieško kainos ir kokybės santykio. Manau, kad jos tikrai atitiks Jūsų lūkesčius. Ar vertas konkurentas Apple AirPods? Tikrai taip, net Buds Live yra geriau. Tad linkiu sėkmės renkantis ausines!
